Skupina Sběratelé pomáhají! Chystá velké věci, už nyní se zapojili hokejové legendy či s…


Skupina Sběratelé pomáhají! Chystá velké věci, už nyní se zapojili hokejové legendy či současní hráči – Lukáš Mensator, Pepa Marha, Láďa Zikmund, Dominik Kahun nebo Jirka Sekáč, který mi včera poslal video. 👇🏻
Tito borci, a přidají se další, podepisují a posílají hokejové artefakty (hokejky, dresy, rukavice…), případně oslovují další známé hráče.

Nedílnou součástí skupiny je ale i širší veřejnost. Na cestě je tedy například podepsaný dres Patricka Kanea a další, opravdu exkluzivní sběratelské kousky.
Více informací: https://www.facebook.com/groups/872711942771262/?ref=share

Ahoj!
Založil jsem na Facebooku skupinu, prostřednictvím které se pokusím vybrat co nejvíce peněz na Adámka, jednoho malého bojovníka z Březové.
Pomáhají mi i hokejové legendy či současní hráči – Lukáš Mensator, Pepa Marha, Láďa Zikmund, Dominik Kahun nebo Jirka Sekáč, který mi včera poslal video. 👇🏻

Tito borci (s dalšími budu mluvit) mi posílají své hokejové artefakty (hokejky, dresy, rukavice…), případně oslovují další známé hráče.
Nedílnou součástí skupiny je ale i širší veřejnost. Na cestě je tedy například podepsaný dres Patricka Kanea a další, opravdu exkluzivní sběratelské kousky.
Více informací: https://www.facebook.com/groups/872711942771262/?ref=shareOtevřít původní příspěvek na Facebooku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..