CO JE NOVÉHO…?

Ahojte Kamarádi 💙💙💙
Všichni jste úžasní a velmi si cením Vaší podpory 😊😉. Dlouho jsem o sobě nedal vědět, tak se chci s Vámi podělit o několik novinek, který by se bez Vás nemohli uskutečnit.

1. V Motolské nemocnici mi schválili speciální sedací zařízení X:PANDA, takže je již židlička ve výrobě. Zhruba 30 dnů trvá výroba, tak snad budu mít pořádnou židličku na sezení brzo doma a díky Vám budu mít i na nemalý doplatek. 
2. Díky nadaci Patron dětí se mi několik úžasných lidiček složilo za sedací zařízení na koupaní SPLASHY, takže se již opět vyřizují formality a brzo ho budu mít doma.
3. S maminkou si také budeme pořizovat pořádné rehabilitační lehátko (Vojtův stůl), abychom nemuseli pořád cvičit doma na jídelním stole 😌😄
4. Už jsem i zaregistrovaný na neuro-rehabilitační pobyt a v neposlední řadě vybíráme vhodný zdravotní kočárek.
Takže se těším až Vám budu moct všechno ukázat

Pokud by jste mě chtěli více poznat nebo měli by jste třeba i nějaké otázky na moje rodiče ohledně nemoci nebo další léčby, tak se můžeme potkat na akci KONEC PRÁZDNIN V RETRU, kam se půjdeme podívat👊🍺 a také se určitě potkáme 7.9. na hornickém dnu před OD URAL, kde Fitness URAL 🏋️‍♀️🏋️‍♂️ pořádá akci STRONGMAN 💪👊

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..